Sprzedaż Willa, Marousi, Athens, Grecja, Themistokleous 27

Sprzedaż - Cod. 20694

  • Typologia: Willa
  • Obszar: 300 m²
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 3

Nieruchomość jest dwa i pół dom historia w sumie 300 mkw ms. Ziemi, na której dom znajduje się 450 mkw ms. Obszar ten jest w pobliżu stacji metra (8 min spacerem) i jest obsługiwany przez magistralę lokalną komunalnych, który zatrzymuje się mniej lub więcej na zewnątrz. Istnieją szkoły, jak również stacje przedszkola w odległości spaceru od domu. Obszar charakteryzuje się spokojną i "przyjaznego", obszar, w którym sąsiedzi "wie" siebie i większość osób, które mieszkają tam mieszkał przez wiele lat.
Dom jest podzielony na dwa niezależne znajduje się jedna na wierzchu drugiej w każdej z jego własnym wejściem (ul ulicy rogu).
Na parterze jest 115 sq ms, zbudowany około 1961 z kamienia. Posiada dwie sypialnie, jedna łazienka, marmurowa duży salon z kominkiem, kuchnia operacyjnego z oddzielną jadalnią oraz dodatkowy pokój, który może być używany jako biuro lub coś innego. Są szafy w prawie każdym pomieszczeniu. Jest otoczony przez dużą werandą i ma dostęp do ogrodu, który jest w domu. Jest kryty parking na dwa samochody. Piwnica jest wykorzystywany jako pomieszczenie na parterze, gdzie centralne ogrzewanie jest również położony ogrzewania zarówno domów.
Dom na pierwszym piętrze jest dwupoziomowe (jeden i pół piętro) na 185 mkw ms, zbudowany około 1974, gdzie na pierwszym piętrze posiada duży salon z kominkiem, kuchnia, miejsce pracy z osobną jadalnią, dwie sypialnie i łazienka. Ma również przestronną werandę wokół domu. Drugie piętro ma kolejne dwa pokoje zarówno z małymi balkonami oraz łazienka większego.
Wewnątrz dachu (poddasze) jest używany jako magazyn dla domu na piętrze i nie ma szafy w każdym pokoju.

Zapytanie o tę nieruchomość


Free real estate ads
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych*
Anuluj
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB