Sprzedaż Teren rolniczy, Posidi, Halkidiki, Grecja, Posidi, Chalkidiki, Greece

Sprzedaż - Cod. 31306

  • Typologia: Teren rolniczy
  • Obszar: 6400 m²
  • Liczba pokoi: 0
  • Piętro: 0

GRECJA, CHALKIDIKI, POSIDI: W górnej części wzgórza i 750 m od plaży znajduje się pole uprawne o powierzchni 6 400 metrów kwadratowych, z majestatycznymi widokami, położone w dolnej części pierwszej odnogi półwyspu Chalkidiki w gminie Kasandra i blisko nadmorskiej miejscowości Possidi. Działka znajduje się w odległości 1 godziny jazdy od lotniska w Salonikach (SKG).

Pole oliwne ma zapierający dech w piersiach widok panoramiczny na 180 stopni (patrz wideo) z północy na wschód (od południa w stronę centrum), z niesamowitymi widokami na przylądek półwyspu, morze i górę Olimp daleko po drugiej stronie morza. Znajduje się na szczycie wzgórza o wysokości ~ 80 metrów, które daje pseudonim dla miejsca „Pyrgos”, co oznacza „Wieża”, ponieważ ma jeden z najlepszych widoków na całej odnodze półwyspu. W tej chwili na polu znajdują się zdrowe drzewa oliwne, z których niektóre mają ponad sto lat i są obecnie aktywnie zbierane do produkcji oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia Chalkidiki. To pole jest sprzedawane, jak widać na zdjęciach.

Pole ma 5-6 metrowy bezpośredni dostęp do małej drogi gminnej, a ponieważ lokalizacja jest słabo zaludniona, nie ma ruchu na drodze. Jest to spokojna i spokojna okolica. Sąsiednie nieruchomości od strony zachodniej są niezamieszkane, a od strony północnej i wschodniej znajduje się kilka sporadycznych mieszkań dwupoziomowych i willi. To pole idealnie nadaje się do budowy willi, hotelu lub ośrodka, restauracji itp. Wszystkie niezbędne pozwolenia i dokumenty są już dostępne do wglądu i przygotowane.

W pobliżu pola znajdują się dwie główne plaże. Plaża Possidi znajduje się w odległości 10 minut spacerem (patrz zdjęcie) ~ 750 metrów i plaża Aegeopelagitika (linia prosta do morza

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


Ogłoszenie dodane przez prywatne
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB