Sprzedaż Teren budowlany, Astris, Thassos, Grecja, Plot 932B

Sprzedaż - Cod. 19201

  • Typologia: Teren budowlany
  • Obszar: 4000 m²
  • Liczba pokoi: 0
  • Piętro: 0

Idylliczna działka nadmorska na wyspie Thassos (Wyspy Egejskie Północne) w wyjątkowej lokalizacji oferowanej w realistycznej cenie. Działka znajduje się w odległości 10 minut spacerem od pobliskiej piaszczystej plaży Salonikios. Jest to jedna z 4 wspaniałych działek na tym nadmorskim terenie deweloperskim.

Aura ciszy i spokoju przenika miejsce, które wznosi się około 30 metrów nad morze, zapewniając widok, otoczony bujnymi sosnami, przez lśniące morza do góry Athos na półwyspie Halkidiki. Fabuła oferuje odosobnienie bez oddalenia. Jest dobry dostęp do strony z głównej drogi otaczającej wyspę. Naturalna łagodna topografia terenu minimalizuje liczbę przebudów naziemnych wymaganych dla każdego projektu budowlanego, a tym samym optymalizuje koszty rozwoju
Witryna znajduje się po południowej stronie Thassos, w pobliżu miejscowości Astris i cieszy się najlepszym klimatem na wyspie z pobliskimi plażami o jedwabistym piasku. Lokalizacja i topografia witryny to rzadkie znalezisko na Thassos. Energia elektryczna biegnie wzdłuż północnej granicy terenu. Sieć wodociągowa znajduje się przy głównej drodze wokół wyspy.

Ta działka na pierwszej linii spełnia wszystkie lokalne kryteria planowania, aby umożliwić udzielenie licencji na budowę. Niedawno sprzedano sąsiednią działkę o powierzchni 4000 m2, która potwierdza ceny wywoławcze.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, patrz http://www.viviun.com/AD-155196/

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


Ogłoszenie dodane przez prywatne
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB