Sprzedaż Bar/Restauracja/Klub nocny, Marathia, Zakynthos, Grecja, Limni Keri

Sprzedaż - Cod. 24600

  • Typologia: Bar/Restauracja/Klub nocny
  • Obszar: 5000 m²
  • Liczba pokoi: 16
  • Piętro: 1-2
  • Stan budynku: Excellent

RESTAURACJA Z PRZYSTOSOWANYM DOMEM KAMIENNYM.
Lokalizacja: LIMNI KERI, WEWNĄTRZ PARKU MORSKIEGO ZAKYNTHOS.
Luksusowe wykończenia - wspaniały widok na zatokę żółwi.

MOŻLIWOŚĆ PRZEKŁADNIENIA BUDOWY W:
- VILLA NA 2 PODŁOGACH Z BASENEM
-2 APARTAMENTY Z ODDZIELNYMI DOCHODAMI
- HOTEL O 800 M2

STRUKTURA
Budynek, którego prace rozpoczęto w 1994 r. I ukończono w 2003 r. Wraz z budową parkingu i domu poniżej, został zbudowany na nieosłoniętym terenie o powierzchni około 4300 metrów kwadratowych, z czego ponad połowa została obsadzona dziesiątkami rośliny, drzewa owocowe różnych gatunków i ponad 30 drzew oliwnych (z których dwa mają ponad sto lat). Za drogą krajową poniżej znajduje się niezabudowana nieruchomość o powierzchni 500 m2 otoczona drzewami oliwnymi. Istnieją podłączenia do linii energetycznej (trójfazowej (380 woltów), telefonu i wody (miejska sieć wodociągowa). Istnieje również butla o pojemności 1600 litrów na gaz LPG (ciekły propan).

Główne wejście to krótki odcinek prywatnej drogi łączącej drogę gminną z parkingiem. Jest drugie górne wejście wtórne: kompleksowe wejście „serwisowe”, które pozwala wygodnie wykonywać wszystkie operacje tankowania, załadunku-rozładunku itp.

Parking zaprojektowano na dwóch poziomach i zaprojektowano w „pierścieniu”, aby łatwo umożliwić manewry wjazd-zjazd. Ma pojemność około 35 miejsc parkingowych. Jest garaż na pergolę. Schodami można dostać się bezpośrednio do domu, a następnie na taras restauracyjny, z którego roztacza się wspaniały widok na zatokę żółwi poniżej.

RESTAURACJA
Restauracja La Bruschetta ma obecnie pojemność około 150 miejsc, rozmieszczonych głównie między głównym tarasem a dwoma innymi mniejszymi tarasami, z których jeden znajduje się na wyższym poziomie. Z każdego punktu masz wspaniały widok na zatokę i okoliczne wzgórza.
Część głównego tarasu przykryta jest pergolą, częściowo z oknami, co pozwala na wykonywanie czynności nawet w chłodniejszych miesiącach. W tym przypadku pojemność wynosi około 50 miejsc.

Tarasy zostały zbudowane w taki sposób, aby pomieścić również imprezy takie jak wesela, urodziny, kolacje biznesowe itp. zarówno w celu uzyskania przestrzeni do spożywania posiłków z pewną prywatnością poprzez grę w kolumny pergoli, które dzielą stoły. Dwie toalety są podzielone na mężczyzn / kobiety z oddzielnymi garderobami.
Kuchnia restauracji (ok. 55 m2) jest wyposażona, wygodna i wydajna. W kuchni znajduje się zimny pokój i łazienka z prysznicem. Z tyłu znajduje się zadaszony taras o powierzchni około 30 metrów kwadratowych. wykorzystywane do przetwarzania, relaksu dla personelu itp. Na zewnątrz, w sąsiedztwie znajdują się 2 inne pokoje (jeden o powierzchni 15 m2. Używany jako szafa, drugi o powierzchni 13 m2. Wyposażony w łazienkę z prysznicem i toaletą. Używany jako przebieralnia dla personelu).
Restauracja jest podłączona do wodociągu miejskiego i ma zbiornik (żelbetowy) o pojemności 15 m3, zbudowany pod podłogą kuchni.

Do budowy budynku wykorzystano takie materiały, jak lokalny kamień, kute żelazo, belki cyprysowe itp., Wszystkie wsparte solidną antysejsmiczną żelbetową konstrukcją.
W kolumnach i różnych ścianach zewnętrznych w piecu rzemieślniczym na wyspie użyto ponad 18 000 ręcznie odsłoniętych cegieł. Do podłóg tarasów (ok. 200 m2) zastosowano naturalne różowe marmurowe płytki (30x30 cm) firmy „Cotto Veneto” z Treviso.

OBUDOWA
Dom został zaprojektowany i zbudowany w tradycyjnym stylu wyspy.
Ma powierzchnię ponad 120 metrów kwadratowych. podzielony na: wejście, werandę o powierzchni 35 mkw. z widokiem na morze, salon o powierzchni 30 m2 z narożnym kominkiem i otwartą kuchnią na górnym poziomie, mała szafa pod schodami, korytarz z wbudowaną szafą o powierzchni 10 m2, łazienka z prysznicem, sypialnia o powierzchni 12 m2. z wbudowaną szafą i balkonem, kolejna sypialnia o powierzchni 25 m2 z werandą o powierzchni 12 m2, kolejna łazienka z prysznicem, szafa wnękowa o powierzchni 15 m2, kolejna szafa o powierzchni 10 m2.
Zimą jest ciepło, ponieważ jest zbudowany w całości z odsłoniętymi kamiennymi ścianami na zewnątrz i wewnątrz o szerokości 50 cm. podczas gdy sufity są z drewna z kratownicą cyprysową. Dachy są wentylowane i izolowane specjalnymi materiałami termicznymi.
Średnia wysokość wewnętrzna wynosi m. Ok. 3,00 Istnieje hydrauliczne i elektryczne przygotowanie do systemu grzewczego (pod werandą zostało utworzone pomieszczenie do ewentualnej instalacji kotła). W każdym pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja z pompą ciepła.
Dom jest również podłączony do wodociągu miejskiego i ma spłuczkę (żelbetową) o pojemności 12 m3, umieszczoną pod werandą.

BUDYNEK, RESTAURACJA I DOM, ZOSTAŁY ZREALIZOWANE WEDŁUG REGULAMINU USTAWODAWCZEGO. WSZYSTKIE NADUŻYCIE BUDYNKU ZOSTAŁY SENTONOWANE.


Reklama "

Po wielu i dokładnych badaniach Nino w ostatnich latach zdecydował, aby bruschetta była znana i reklamowana za pomocą następujących środków komunikacji:
telewizja lokalna, lokalne i regionalne radio, lokalne i krajowe czasopisma, internet.

POSTĘPOWANIE

Klienci Bruschetta zawsze byli wybierani i jakość.
Biorąc pod uwagę jego lokalizację, potencjał jest doskonały pod względem inwestycji i obrotu (który zawsze wzrastał, z wyjątkiem roku ogólnego kryzysu w 2004 r., W którym odnotowano spadek tylko o 8%), biorąc również pod uwagę możliwość utrzymuj placówkę przez cały rok, biorąc pod uwagę pilne zapotrzebowanie ze strony stałych klientów.
Ponadto igrzyska olimpijskie w Atenach w 2004 r. Przyniosły wzrost turystyki i inwestycji nie tylko na szczeblu krajowym: sam grecki rząd skoncentrował się w dużym stopniu na Zakynthos, inwestując w budowę nowego międzynarodowego lotniska, nowego portu, nowego szpital, z udoskonaleniem nowych środków komunikacji z wyspą i z wyspy (Zakynthos od kilku lat jest połączony ze wszystkimi krajami europejskimi, a także z Izraelem, Czechami, Finlandią, Szwecją itp. lotami regularnymi i czarterowymi).

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


Ogłoszenie dodane przez prywatne
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB